Wycinka Drzew

Pielęgnowanie i wycinanie drzew

Zieleń jest naturalnym elementem otaczającego nas krajobrazu, a szczególnie istotną rolę odgrywają w nim drzewa dostarczające tlenu i oczyszczające powietrze. Posadzone wiele lat temu często wymagają kontroli. Oferujemy profesjonalne wycinanie drzew bez względu na ich wysokość i rodzaj problemu. Wycinanie drzew to usługa, którą świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz na terenie okolicznych miejscowości, takich jak Wesoła.

Przycinki pielęgnacyjne i użytkowe

Wieloletnie drzewa nie rosną według zaplanowanego schematu, dlatego często posadzone w pobliżu linii energetycznych czy zabudowań stają się zagrożeniem dla ludzi, domów czy sprzętu. Dotykające kabli elektrycznych gałęzie podczas niewielkiego wiatru mogą doprowadzić do ich zerwania, narażając na koszty nie tylko zakład energetyczny, ale i odbiorców.

Przycinka drzew to jedna z usług, jaką oferuje Ci nasza firma, pozwalając zapanować nad tym problemem i zabezpieczyć się przed ewentualnymi następstwami. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu dotrzemy nawet w wysokie partie koron drzew i alpinistycznie wytniemy zagrażające gałęzie. Profesjonalne ścinanie drzew i wycinanie drzew  to również gwarancja zabezpieczenia Twojego domu przed wrastającym w dach konarem.

Wycinka drzew - wycinanie suchych i chorych drzew

Drzewa to żywe organizmy, które bywają podatne na szkodniki i choroby, a kiedy zaczynają usychać, niezbędne jest ich usunięcie, zanim same się przewrócą i stworzą zagrożenie dla ludzi lubi zwierząt. Nasza firma oferuje profesjonalne ścinanie drzew zaatakowanych przez choroby, suchych lub połamanych przez burze.

Dysponując specjalistycznym sprzętem i kwalifikacjami do pracy na wysokościach oferujemy też specjalistyczną usługę, jaką jest alpinistyczna wycinka drzew o imponujących rozmiarach. Usuniemy połamane gałęzie i szczyty koron wysokich topoli czy wieloletnich kasztanowców zdobiących Twój ogród lub osiedle.

Co obejmuje nasza oferta?

Usunięcie zdrowego drzewa, a co za tym idzie ścinanie drzew i ich wycinka wymaga uzyskania stosownego zezwolenia, bowiem zgodnie z przepisami prawa za jego samodzielne usuniecie grożą bardzo dotkliwe kary pieniężne. Jeśli budujesz dom na własnej działce lub zajmujesz się inwestycją o większym formacie, a rosnące drzewa kolidują z planami budowy, uzyskaj odpowiednie zezwolenie, a wykonamy dla Ciebie profesjonalną usługę.
Połamane drzewa, chore, suche, przechylone często stanowią zagrożenie dla ludzi i budynków, dlatego tak ważna jest przycinka drzew, a nawet wycinka drzew pozwalająca na wyeliminowanie lub ograniczenie do minimum zagrożenia. Jako specjaliści proponujemy Ci szereg usług w tym zakresie.

  •  Wycinka drzew – usługa obejmuje wszelkiego rodzaju prace na drzewie z zastosowaniem technik linowych, w ramach których wykonujemy przycinki pielęgnacyjne i użytkowe, przycinamy drzewa, które stanowią zagrożenie dla zabudowań i linii wysokiego napięcia
  • Wycinanie drzew chorych, suchych i połamanych.
  • Usuwanie konarów i gałęzi stanowiących potencjalne zagrożenie dla otoczenia - wycinka drzew.
  • Alpinistyczna wycinka drzew o dużej wysokości.
  • Wykonywane alpinistyczne cięcia korygujące i pielęgnujące pozwalające na przywrócenie statyki drzewa i wyeliminowanie ryzyka jego przewrócenia się.
  • Wycinka drzew klasyczna lub alpinistyczna pod inwestycje lub inne zagospodarowanie terenu.
  • Cięcie i usuwanie materiału pozostającego po wycinaniu drzew.
  • Usuwanie gniazd szerszeni, os,  pszczół umieszczonych na drzewie i nie tylko

Masz problem z niestabilnym drzewem? Chcesz oczyścić plac pod budowę domu? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci profesjonalnie! Działamy m.in. na terenie: Warszawa, Wesoła, Rembertów,  Wawer, Ząbki, Marki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock i okolice