Wycinka drzew

Wycinanie drzew

Zieleń jest naturalnym elementem otaczającego nas krajobrazu, a szczególnie istotną rolę odgrywają w nim drzewa dostarczające tlenu i oczyszczające powietrze. Posadzone wiele lat temu często wymagają kontroli. Oferujemy profesjonalne wycinanie drzew bez względu na ich wysokość i rodzaj problemu.

Przycinki pielęgnacyjne i użytkowe

Wieloletnie drzewa nie rosną według zaplanowanego schematu, dlatego często posadzone w pobliżu linii energetycznych czy zabudowań stają się zagrożeniem dla ludzi, domów czy sprzętu. Dotykające kabli elektrycznych gałęzie podczas niewielkiego wiatru mogą doprowadzić do ich zerwania, narażając na koszty nie tylko zakład energetyczny, ale i odbiorców.

Przycinka drzew to jedna z usług, jaką oferuje Ci nasza firma, pozwalając zapanować nad tym problemem i zabezpieczyć się przed ewentualnymi następstwami. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu dotrzemy nawet w wysokie partie koron drzew i wytniemy zagrażające gałęzie. Profesjonalne ścinanie drzew to również gwarancja zabezpieczenia Twojego domu przed wrastającym w dach konarem.

Wycinanie suchych i chorych drzew

Drzewa to żywe organizmy, które bywają podatne na szkodniki i choroby, a kiedy zaczynają usychać, niezbędne jest ich usunięcie, zanim same się przewrócą i stworzą zagrożenie dla ludzi lubi zwierząt. Nasza firma oferuje profesjonalne ścinanie drzew zaatakowanych przez choroby, suchych lub połamanych przez burze.

Dysponując specjalistycznym sprzętem i kwalifikacjami do pracy na wysokościach oferujemy też specjalistyczną usługę, jaką jest alpinistyczna wycinka drzew o imponujących rozmiarach. Usuniemy połamane gałęzie i szczyty koron wysokich topoli czy wieloletnich kasztanowców zdobiących Twój ogród lub osiedle.

Co obejmuje nasza oferta?

Usunięcie zdrowego drzewa wymaga uzyskania stosownego zezwolenia, bowiem zgodnie z przepisami prawa za jego samodzielne usuniecie grożą bardzo dotkliwe kary pieniężne. Jeśli budujesz dom na własnej działce lub zajmujesz się inwestycją o większym formacie, a rosnące drzewa kolidują z planami budowy, uzyskaj odpowiednie zezwolenie, a wykonamy dla Ciebie profesjonalną usługę.

Połamane drzewa, chore, suche, przechylone często stanowią zagrożenie dla ludzi i budynków, dlatego tak ważna jest przycinka drzew pozwalająca na wyeliminowanie lub ograniczenie do minimum zagrożenia. Jako specjaliści proponujemy Ci szereg usług w tym zakresie.

  • Wycinanie drzew chorych, suchych i połamanych.
  • Usuwanie konarów i gałęzi stanowiących potencjalne zagrożenie dla otoczenia.
  • Alpinistyczna wycinka drzew o dużej wysokości.
  • Cięcia korygujące pozwalające na przywrócenie statyki drzewa i wyeliminowanie ryzyka jego przewrócenia się.
  • Wycinka drzew klasyczna pod inwestycje lub inne zagospodarowanie terenu.
  • Cięcie i usuwanie materiału pozostającego po wycinaniu drzew.

Masz problem z niestabilnym drzewem? Chcesz oczyścić plac pod budowę domu? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci profesjonalnie! Działamy m.in. na terenie: Rembertów, Sulejówek, Wawer.