Pranie

Pranie kanap i wykładzin

Osoby posiadające w mieszkaniach piękne wykładziny często uważają, że codzienne odkurzanie to wystarczający sposób pielęgnacji. Problem pojawia się w sytuacji, kiedy po latach użytkowania włos ulegnie widocznemu zabrudzeniu i wymaga odświeżenia. Z pomocą przychodzi profesjonalne pranie wykładzin, jakie oferujemy Tobie i innym klientom.

Sprzątanie to nasza pasja

Nasza firma mieszcząca się na terenie miasta Warszawa to grono osób, dla których czystość jest nie tylko potrzebą, ale i priorytetem. Dlatego stale doskonalimy metody usuwania zanieczyszczeń z różnych powierzchni, dążąc w tym do perfekcji. O sprzątaniu wiemy niemal wszystko, podobnie jak o praniu wykładzin czy mebli tapicerowanych, dlatego oferujemy Ci nasze usługi w tym zakresie.

Wykonujemy profesjonalne pranie kanap i wykładzin w Twoim domu lub w siedzibie firmy, które pozwoli na przywrócenie pierwotnego wyglądu i usuniecie trwałych plam po kawie, soku czy odciskach butów. Poza walorami estetycznymi to również forma bardzo skutecznej dezynfekcji.

Co możesz zyskać?

Jeśli posiadasz biuro z dużą liczbą pracowników, jeśli często odwiedzają Cię klienci z zewnątrz albo, jeśli masz małe dziecko, które w Twoim domu często bawi się na podłodze – skorzystaj z naszej oferty, jaką jest pranie wykładzin, a przywrócisz ład optyczny i zapewnisz w nich wysoki poziom higieny. Oferujemy Ci:

  • skuteczne usuwanie trudnych do wywabienia plam,
  • profesjonalne pranie kanap obitych jasnymi tkaninami, skórą, bawełną i innymi tekstyliami,
  • przywrócenie nienagannego wyglądu czyszczonym powierzchniom,
  • efektywną dezynfekcję przy pomocy bezpiecznych i nieszkodliwych środków czyszczących.

Twoja firma lub dom mieści się na terenie miasta Warszawa? Zadzwoń do nas i zamów usługę, a przywrócimy piękny wygląd Twoim wykładzinom i kanapom!