Koszenie

Koszenie trawy

Trawnik – niezależnie od tego czy znajduje się przed domem, czy siedzibą firmy – jest Twoją wizytówką. Zaniedbany będzie drażnił sąsiadów i zniechęcał potencjalnych klientów. Regularnie przystrzyżony będzie Twoją najlepszą reklamą. Niestety koszenie trawy bywa żmudne i czasochłonne. Zwłaszcza jeśli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem.

Koszenie trawy to nasza specjalność

Na szczęście nie musisz kupować nowej kosiarki i podkaszarki, żeby cieszyć się pięknie przystrzyżonym trawnikiem w ogrodzie lub przed siedzibą swojej firmy. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem sprzątającym. Świadczymy swoje usługi na terenie miast Sulejówek i Warszawa oraz okolic. Realizujemy zlecenia na kompleksowe koszenie trawy i sprzątanie na dużych przestrzeniach oraz niewielkich trawnikach przydomowych. Wszystkie zlecenia realizujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu markowych producentów. Urządzenia do koszenia dopieramy zależnie od zakresu i charakteru zlecenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wybierając usługę koszenie trawy masz pewność, że Twój trawnik będzie zawsze zadbany i elegancki. Naszym Klientom oferujemy regularne koszenie i grabienie trawników z pozostałości skoszonej trawy. Usługa – zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta – obejmuje również utylizację skoszonej trawy.

Dla kogo jest ta usługa?

Usługę koszenie trawy kierujemy do wszystkich klientów – osób prywatnych, przedsiębiorców i instytucji – z terenu miast Sulejówek i Warszawa oraz okolic.