Czyszczenie

Czyszczenie

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się czyszczeniem, dachu, elewacji,  kostki brukowej, która od lat z sukcesami działa na terenie miasta Warszawa, Wesoła, Rembertów,  Wawer, Ząbki, Marki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock i okolice. Realizujemy szeroki zakres zleceń. Jesteśmy jedną z nielicznych firm specjalizujących się w czyszczeniu zarówno kostki brukowej i elewacji zewnętrznej, dachów.  Wszystkie powierzchnie czyścimy wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania – technologie gorącą wodę i środki czyszczące – dzięki którym czyszczenie jest jeszcze bardziej efektywne, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla czyszczonej powierzchni i otaczającej ją roślinność.

Co mamy w ofercie?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie szerokiego zakresu powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Naszym Klientom oferujemy m.in.:,

  • czyszczenie elewacji różnego rodzaju: tynki, klinkier, płyty kamienne,
  • czyszczenie kostki brukowej,
  • czyszczenie betonu: ściany, posadzki, tarasy, balkony i inne.
  • czyszczenie dachu

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Warszawa, Wesoła, Rembertów, Wawer, Ząbki, Marki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock i okolice. Zapewniamy dogodne terminy oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy również zlecenia w lokalizacjach poza terenem miasta Warszawa. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.