Czyszczenie

Czyszczenie dachów – Warszawa i okolice

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się czyszczeniem dachów, elewacji, kostki brukowej, która od lat z sukcesami działa na terenie miasta Warszawa, Wesoła, Rembertów,  Wawer, Ząbki, Marki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock i okolice. Realizujemy szeroki zakres zleceń. Jesteśmy jedną z nielicznych firm specjalizujących się w czyszczeniu zarówno kostki brukowej i elewacji zewnętrznej, dachów. Wszystkie powierzchnie czyścimy wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania – technologie gorącą wodę i środki czyszczące – dzięki którym czyszczenie jest jeszcze bardziej efektywne, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla czyszczonej powierzchni i otaczającej ją roślinność.

Co mamy w ofercie?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie szerokiego zakresu powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Naszym Klientom oferujemy m.in.:,

  • czyszczenie elewacji różnego rodzaju: tynki, klinkier, płyty kamienne,
  • czyszczenie kostki brukowej,
  • czyszczenie betonu: ściany, posadzki, tarasy, balkony i inne.
  • czyszczenie dachów.

Nasza firma wykonała setki zleceń – zarówno od osób prywatnych, jak i firm. Podczas pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenia. Czyszczenie elewacji jest niezwykle wymagającym etapem, do którego rozkładamy rusztowanie zabezpieczone siatką ochronną. Niechciane graffiti, mchy, glony i inne zanieczyszczenia nie stanowią dla nas problemu. Do czyszczenia powierzchni używamy nowoczesnych mieszanek chemicznych, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, a jednocześnie nie stanowią zagrożenia dla roślinności otaczającej obiekt.

Czyszczenie dachów przeprowadzamy z zastosowaniem różnych technik – jest to uzależnione od jego konstrukcji oraz pokrycia. Najczęściej używamy metody alpinistycznej, dzięki której możemy dotrzeć do każdego zakamarka.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Warszawa, Wesoła, Rembertów, Wawer, Ząbki, Marki, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock i okolice. Zapewniamy dogodne terminy oraz konkurencyjne ceny. Realizujemy również zlecenia w lokalizacjach poza terenem miasta Warszawa. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.