Czyszczenie

Czyszczenie kanap i wykładzin

Czyszczenie większości otaczających Cię powierzchni – poczynając do wykładzin w Twoim mieszkaniu, a kończąc na elewacji zewnętrznej budynku, w którym mieści się Twoje biuro – może być tak łatwe i bezproblemowe, jak ścieranie kurzu, czy mycie naczyń. Wystarczy skorzystać z fachowej pomocy specjalisty.

Profesjonalne mycie i czyszczenie w zasięgu ręki

Jesteśmy profesjonalną firmą myjąco-czyszczącą, która od lat z sukcesami działa na terenie miasta Warszawa i okolic. Realizujemy szeroki zakres zleceń. Jesteśmy jedną z nielicznych firm specjalizujących się w czyszczeniu zarówno kostki brukowej i elewacji zewnętrznej, jak i kanap, wykładzin oraz innych powierzchni tapicerowanych. Wszystkie powierzchnie czyścimy wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania – technologie i środki czyszczące – dzięki którym czyszczenie jest jeszcze bardziej efektywne, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla czyszczonej powierzchni.

Co mamy w ofercie?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe czyszczenie szerokiego zakresu powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Naszym Klientom oferujemy m.in.:

  • czyszczenie dywanów i wykładzin,
  • czyszczenie elementów tapicerowanych: kanap, sof, foteli, krzeseł i innych,
  • czyszczenie elewacji różnego rodzaju: tynki, klinkier, płyty kamienne,
  • czyszczenie kostki brukowej,
  • czyszczenie betonu: ściany, posadzki, tarasy, balkony i inne.

Nasze usługi kierujemy do klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Realizujemy zlecenia na terenie miast Sulejówek i Warszawa oraz okolic.